Koło Zapory

PostHeaderIcon Agroturystyka nad Zalewem Myczkowskim "Koło Zapory"

Zapora MyczkowceMyczkowce są jedną z najstarszych wsi w Bieszczadach, wieś powstała prawdopodobnie jeszcze w czasach książąt ruskich u stóp Grodziska leżącego w pętli Sanu. Nazwa miejscowości pochodzi od imienia Myczko czyli Mikołaj. W pierwszych latach XVw. Myczkowce weszły w skład sobieńskich dóbr Kmitów. Na początku XVIw. wieś lokowano ponownie na prawie wołoskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Domek całoroczny

Domek całoroczny

Oferujemy państwu 6-osobowy całoroczny domek rodzinny. Domek w całości wykonany z drewna co daje poczucie niepowtarzalnego klimatu w środku. W domku znajduje się duży pokój dzienny z podwójną sofą, aneks kuchenny w pełni wyposażony, łazienka z natryskiem.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Nasze gospodarstwo

Nasze gospodarstwoGospodarstwo nasze, znajduje się w pięknej malowniczej miejscowości Myczkowce, położonej w samym sercu BIESZCZAD nad jeziorem i zaporą wodną leżącej na rzece San.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Atrakcje

widok z Tamicy

Będąc państwo na wypoczynku w naszym gospodarstwie macie państwo możliwość znaleźć coś dla siebie i mile odpocząć w pięknej bieszczadzkiej dzikiej krainie. U nas możecie państwo korzystać z wielu atrakcji które ubogacą wasz czas i sprawią że zapomnicie o dniu codziennym.

Więcej…

 
Pogoda
An error occured during parsing XML data. Please try again.
Kalendarz
«  maj 2019  »
pwścpsn
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031